خرید vpn وی پی ان-VPNBazar

وی پی ان بازار

قوانین و شرایط استفاده | Term of use

 

استفاده از تورنت(Torrent)،استفاده از سرویس ها جهت نفوذ به دیگر سرور ها و امور هکینگ ، ارسال اسپم و کلیه ی فعالیت هایی که توسط دیتا سنتر های آمریکایی خلاف شناخته می شوند ، خلاف قوانین ما بوده و با متخلف برخورد می شود. !

1 ارائه این سرویس فقط برای رفع تحریم های علیه جمهوری اسلامی ایران توسط کشورهای بیگانه آمریکا می باشد.

2 چنانچه هر یک از کاربران سرویس ما از این سرویس سوء استفاده نماید:
الف: تخلف صورت گرفته بر عهده ی خود کاربر بوده و ما هیچ گونه مسئولیتی را در قبال متخلفین نمی پذیرد.
ب: در صورت مشاهده ی تخلف ابتدا به مدت 3 روز ، در صورت تکرار  به مدت یک هفته و در صورت تکرار مجدد  اکانت کاربر را حذف خواهد نمود.

3 ثبت آی پی اختصاصی در دیتا سنتر بین 1 تا 3 روز به طول می انحامد ، پس در صورت موجود نبودن آی پی خالی بر روی سرور کاربری که سرویس اختصاصی را سفارش داده است مستلزم است تا نهایتا 3 روز صبر کند. البته توجه داشته باشید که بر روی سرور ما 200 عدد آی پی موجود بوده که در همیشه حداقل 10 عدد آنها خالی است و در صورت کمبود مجددا سفارش داده می شود.

4 عدم دانش و تخصص اولیه کاربران هیچ ربطی به پشتیبانی نخواهد داشت ! کاربرانی که دانش کافی در مورد کامپیوتر ندارند پشتیبانی پس از چند مورد گفتگو که انجام میشود میتواند به آنها پاسخی ندهد ! کاربران که تخصص کافی ندارند میتوانند از اطرافیان خود برای اتصال کمک بگیرند

5 چنانچه در مدت زمان ارائه خدمات به دلايلي که از اراده ما خارج باشد - مواردي همچون تغييرات مخرب جوي، سيل، آتش سوزي، زلزله، و...، اشکالات مخابراتي ، هر گونه ممنوعيت داخلي وخارجي، عدم پاسخگويي و يا اجبار بر دريافت مبالغ اضافي توسط شرکتهاي خارجي فراهم کننده خدمات، هر گونه تغييرات در قوانين داخلي و خارجي، جنگ، اغتشاشات، اعتصابات، تغييرات در نرخ ارز، بسته شدن سرور توسط دیتا سنتر و کليه شرايطي که از دسترس ما خارج باشد و در اينجا ذکر نگرديده است- در تداوم ارائه خدمات خدشه اي وارد گردد و يا باعث قطع موقت آن گردد، هيچگونه مسئوليتي بر عهده شرکت و مسئولين آن نخواهد بود.

6در مواقعی که سرور دچار مشکل شده کاربران این حق را به خود میدهند که از جواب به هرگونه تماس های تلفنی مشترکین و ایمل های آنان خودداری کنند. به علت زیاد بودن کاربران این کار مشترکین باعث میشود که سرعت ترمیم سرور به کندی پیش رود.

7 قطع شدن و یا لیمیت شدن سرویس ها به هر نحوی که از عهده ی ما خارج باشد ، (به طور مثال لیمیت پورت PPTP در مواقع سیا-سی مثل روز قدس ، 22 بهمن ، 22 خرداد و کلیه ی مواقع حساس سیا-سی دیگر که به طور کلی پورت اتصالی به وسیله ی دول-ت محدود میشود و هیچ راهی برای گذشتن از این بند نیست!) بر عهده ی شرکت نیست . این به این دلیل است که سرویس دهنگان ما ایرانی نبوده و مشکلات مرتبط با کشور ما را متحمل نمیشوند! لذا ما نیز متحمل این زیان نخواهیم بود.

8 در صورت پرسش سوالات بی مورد و بی ربط از پشتیبانی سایت ، شرکت اجازه دارد پشتیبانی به فرد خاطی را به طور کلی قطع کرده و در صورت تکرار سرویس وی را نیز مسدود و وجه پرداختی وی برگشت داده نخواهد شد.

9 هر گونه توهین ، و به هر نحو بی احترامی به هر یک از کارکنان شرکت موجب قطع پشتیبانی و سرویس دهی به فرط خاطی خواهد شد.

10 ارسال ایمیل های مکرر ، اعلام درخواست سرویس هم از طریق یاهو و هم از طریق ایمیل ، و کلا هر اقدامی برای دریافت اکانت که 2 یا چند بار انجام گیرد و موجب سردرگمی بخش فروش شود به هیچ عنوان پاسخ داده نخواهد شد و وجه نیز برگشت داده نمیشود.

11مشکلات سیستم فرد خریدار بر عهده ی ما نیست! و در صورتی که سرویس خریداری شده توسط ما تست شد و بی عیب بود کلیه ی مشکلات فرد بر عهده ی خود اوست و هیچ مسولیتی متوجه شرکت نیست. اگرچه در صورت رعایت ادب و احترام ، شرکت نهایت سعی خود را برای رفع مشکل فرد خریدار انجام خواهد داد ، اما این کار به عنوان وظیفه ی شرکت به عمل نمی آید.و هیچ مبلغی نیز برگشت داده نخواهد شد

12سوء استفاده از نامحدود بودن حجم (ترافیک) اکانت ها موجب ساسپند شدن کاربر خاطی خواهد شد. حجم ترافیک نامحدود ، در حد کاربران خانگی و شرکت هایی با مصرف ترافیک معمولی می باشد! جهت کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

13در زمانی که سرور به مشکل بر خورده و دسترسی به اکانت ها غیر ممکن باشد شرکت این اجازه را به خود میدهد که اگر تا 3 روز کاری مشکل برطرف نشد هیچ وجهی را برگشت ندهد.اما اگر این مشکل به 7 روز کشیده شد با توجه به شرایط آن لحطه برای برگشت مبلغ به خریدار تصمیم گیری میشود.

14 در صورتی که ایمیل ارسالی شما توسط سرویس دهنده ی جیمیل اسپم شناخته شده و به پوشه ی اسپم (Spam - Junk Mail) رفته باشید قانون تحویل 2 ساعت پس از ایمیل شامل حال چنین ایمیلی نمیشود. طبیعی است که کلیه ی ایمیل ها چک میشوند اما اولویت با ایمیل های سالم و غیر اسپم است.

15 مدیران شرکت اجازه دارند در هر زمان که نیاز بود در قوانین تغییر ایجاد کنند و کاربران مستلزم به سر زدن به سایت به طور پیاپی و مشاهده ی این صفحه می باشند. اگرچه ما سعی میکنیم کلیه ی تغییرات را از طریق ایمیل به اطلاع کاربران برسانیم. قوانین وضع شده ی جدید ، شامل کلیه ی کاربران قدیمی و جدید می می شود. در صورتی که قوانین را قبول ندارید از ادامه ی خرید سروس خود داری کنید.

16 زمان کلیه ی اکانت های آی پی اشتراکی از اولین اتصال محاسبه می شوند (آی پی اختصاصی از روز خرید) . و همینطور محاسبه ی زمان به صورت اتوماتیک بوده و هیچگونه دخالت انسانی در آن نیست. لذا هیچ عذری مبنی بر اینکه اکانت من 4 روز دیگر دارد ، 3 روز کم شده و .... مورد قبول نبوده و هیچگونه جوابی نسبت به این تقاضا ها داده نخواهد شد.

17و در آخر شما قبول میکنید که اگر شرکت از طرف دو-لت مجبور به جمع کردن سرویس های خود باشد پول واریز شده به حساب شرکت کاملا حلال میباشد با توجه به اینکه سرویس های شما ممکن است قطع شود.خرید شما از سایت مستلزم به قبول کردن این بند میباشد.

 

18در صورتی که پس از خرید اکانت مشکلی توسط شما مشاهده شد از قبیل وصل نشدن ! باید همان لحظه تا 7 روز مشکل را به پشتیبانی سایت اعلام کنید . در صورتی که دوره شما تمام شده باشد و مشکل را به پشتیبانی اعلام نکرده باشید این به منزله استفاده از اکانت تلقی می شود و هیچ بررسی صورت نخواهد گرفت.

 

19افت سرعت بر روی تمام سرورها دلیلی به کیفیت ما نمیشود .  در صورتی که یک یا 2 سرور افت سرعت داشته باشد بخاطر شلوغی شبکه بوده و در صورتی که تمام سرور ها از افت شدید سرعت برخوردار باشند این مشکل از سیستم و اینترنت کاربر می باشد ، و هیچ بازگشت مبلغی صورت نخواهد گرفت ، برای اطلاع از دلیل و یا رفع احتمالی این مشکل با پشتیبانی ما تماس بگیرید .

 

20تنظیم و فعال کردن خدمات ما بر روی گوشی موبایل ، آیفون ، آیپاد و ... سیستم عامل های دیگر به غیر از ویندوز ، لینوکس ، مک به عهده خود کاربر می باشد و هیچ جوابی به شما داده نمی شود . شرکت تمام اطلاعات مورد نیاز برای اتصال با گوشی موبایل ، آیفون ، آیپاد و ... را در کانکشن و در سایت قرار داده است ، و شما برای اتصال باید از تخصص خود یا دیگران استفاده نمائید .

 

21 تعویض اکانت از وی پی ان به ساکس یا ساکس به وی پی ان در هیچ صورت امکان پذیر نمیباشید ، لطفا در خرید خود دقت کنید ، در صورت درخواست پاسخی از طرف شرکت دریافت نخواهید کرد .

 

باز نشدن سایت یوتیوب با اکانت های ساکس پروکسی برای تمام سرور ها هست چه ما و چه خدمات دهنده های دیگر ، قبل از خرید دقت کنید که اگر نیازمند مشاهده یوتیوب هستید با اکانت ساکس نمیتوانید مشاهده کنید و هیچ استرداد مبلغ یا جایگزینی انجام نخواهد شد.

 

بدیهی است سفارش سرویس های ما به معنای قبول تمامی شرایط ما بوده و خریدار پس از تحویل اکانت تمامی شرایط شرکت را پذیرفته و در صورت تخلف طبق قوانین با او برخورد خواهد شد.!با تشکر از حسن انتخاب شما
وی پی ان بازار

 

 

نظرات مشتریان

اگر میخواهید مشتری ما باشید میتوانید نظرات و انتقادات کاربران ما را مشاهده کنید و یا نظر بدهید.
دیدگاه مشتریان

راهنمای اتصال

آموزش های اتصال در سیستم های مختلف و آدرس سرور ها را از طریق صفحه آموزش مشاهده کنید

ورود به بخش آموزش ها

ناحیه کاربری

کاربران گرامی جهت اطلاع از اعتبار باقی مانده، تغییر کلمه عبور، مشاهده ریز مصرف خود، وارد این قسمت شوید.

ورود به ناحیه کاربری

سرویس های فعال

وی پی ان موبایل سیسکو کریو اوپن وی پی ان پروکسی sTunnle Tunnel+ VPNآیفون L2TP PPTP کانکشن مخصوص ویندوز

 

جدیدترین اخبار